Яка маса алюміній сульфату утвореця при взаємодії 10 моль алюмінію з сульфатної кислоти


Ответы на вопрос

Отвечает Май Мелиса.

2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2

10/2 = x/342;

x = 1710 грамм