Обрахувати молекулярну масу Калію перманганату, KMnO4 та визначити масову частку Оксигену у складі

солі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Уфимцев Станислав.

Ответ:

Объяснение:

M(KMnO4)=158г/моль

w(O)=n*Ar(O)/M(KMnO4)=4*16/158=0.405 или 40,5%