7. Складіть йонно- молекулярні рівняння реакцій, що відбуваються в розчині між такими

електролітами: ферум(ІІ) нітратом і барій гідроксидом. * Срочно пожалуйста!!!!!!!! Прошу!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Державина Таня.

Відповідь:

Молекулярне: Fe(NO3)2+Ba(OH)2= Fe(OH)2↓+Ba(NO3)2

Повне йонне : Fe(2+) + 2NO3(-) + Ba(2+) + 2OH(-) = Fe(OH)2↓+Ba(2+)+ 2NO3(-)

Скорочене йонне: Fe(3+)+ 2OH(-)=Fe(OH)2↓