Закінчіть рівняння реакції і напишіть його у повній та скороченій йонній формi: FeCl 3 +KOH➡️​


Ответы на вопрос

Отвечает Гарипов Ильмаз.

FeCl3 + 3KOH = Fe(OH)3↓ + 3KCl

Fe(3+) + 3Cl(-) + 3K(+) + 3OH(-) = Fe(OH)3↓ + 3K(+) + 3Cl(-)

Fe(3+) + 3OH(-) = Fe(OH)3↓