Обчисліть масу натрій нітрату, яку необхідно розчинити у 160г води для одержання розчину з массовою

часткою 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Трунов Никита.

  m-маса натрій нітрату
w= m*100/m()
20=m*100/(160+m)
3200 +20m=100m
100m-20m=3200
80m=3200m=3200/80=40г