Помогите пж! Замість крапок запишіть формули простих речовин і складіть хімічні рівняння: t а) …

+ … → PCl5; … + … →t B2O3; hν б) … + … ⎯→ HCl; … + … →t CF4. Візьміть до уваги, що бор і вуглець складаються з атомів, фтор, хлор, водень і кисень — із двохатомних молекул, а фосфор (білий) — із чотирьохатомних молекул.

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенюк Лина.

Ответ:

Объяснение:

а)Р4+ 10Cl2 = 4PCl5

 4B+ 3O2= 2B2O3

б)H2+Cl2= 2HCl

 C+2F2= CF4