Познач, який з двох оксидів має більшу масову частку Оксигену: а)В2О3 б)АІ2О3


Ответы на вопрос

Отвечает Питерская Руслана.

x1=16*3/(16*3+11)=0,814

x2=16*3/(16*3+27)=0,64

x1/x2>1, отже у першому оксиді масова частка більше ніж у другому

а)В2О3