4.2. Молекула сполуки складається з 2 атомів Гідрогену й 1 атома Сульфуру. Склади формулу речовини

та запиши п назву. Обчисли масу й об'єм (н. у.) цього газу кіль- кістю речовини 0,25 моль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Расторгуева Марина.

Ответ: H₂S; 8,5 г; 5,6 л

Объяснение:

Молекула сполуки складається з 2 атомів Гідрогену й 1 атома Сульфуру:

Формула: H₂S - гідрогенсульфид

Молярна маса: M(H₂S) = 1*2+32 = 34 г/моль

маса H₂S: m(H₂S) = n(H₂S)*M(H₂S) = 0,25 моль*34 г/моль = 8,5 г

Молярний об'єм Vm = 22,4 л/моль

Об'єм газу H₂S V(H₂S) = n(H₂S)*Vm = 0,25 моль*22,4 л/моль = 5,6 л

Відповідь: H₂S; 8,5 г; 5,6 л