Обчисліть об'єм карбон(ІV) оксиду, що виділився внаслідок узаємодії 12 г натрій карбонату з

хлоридною кислотою. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!Задачей пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Елизавета.

Ответ:

2,535 литра

Объяснение:

Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2 + H2O

n(Na2CO3)=n(CO2)

n(Na2CO3)=12/106

V(CO2)=(12/106)*22.4=2,535 литра

M(Na2CO3)=106 г/моль 22,4 литров - моль газа при нормальных условиях.