Який об'єм повітря (н.у.) необхідний для повного спа- лювання 4,4 г сірководню?​


Ответы на вопрос

Отвечает Баженова Ника.

Объяснение:

2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O

n(H2S)= 4,4г/34 г/моль= 0,129 моль

n(O2) = 0,129*3/2 =0,1935моль; V(O2) = 0,1935 моль * 22,4 л/моль =4,33 л

V(возд) =4,33л*100%/21%=20,62 л