Яка маса гексану необхідна для одержання пропану об’ємом 4,48 л (н.у.)?


Ответы на вопрос

Отвечает Халимов Артём.

Ответ:

17,2 г

Объяснение:

m=x              V=4,48

C6H14    =    C3H8   +   C3H6

n=1 моль      n=1 моль

M=86            V=22,4

        x/86 =4,48/22,4

        x=385,28/22,4=17/2 г