Визначити молекулярну формулу насиченого вуглеводню, густина пари якого за повітрям дорівнює 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Намсараева Сэсэг.

D(пов.)=2

М (СnH2n+2) = D × 29 (це густина самого повітря)

M = 2×29 = 58 г/моль

12×n+1×(2n+2)=58

14n=56

n=4

звідси, С4Н10 Бутан