Під час виконання досліду речовину нагріли в полум‘ї спиртівки. Обчисли кількість речовини C2H5OH

що витратилася , якщо в повітря класної кімнати виділилося 784 мл (н. у.) вуглекислого газу.

Ответы на вопрос

Отвечает Матихина Ксения.

Ответ:

1,5 (л)

Объяснение:

15 * 2,3 = 34,5 (на всех столах)

C2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H2O

\frac{34,5}{5} = \frac{x}{2};

x = \frac{(34,5 * 2)}{2} = 1,5 (л)