Якій кількості речовини відповідає сульфатна кислота H2SO4 масою 490г? Скільки молекул кислоти та

атомів гідрогену міститься в цій порції​

Ответы на вопрос

Отвечает Кухтицкая Анастасия.

Ответ:

n(H2SO4)=5,51 моль

N(H2SO4)=3,32*10^24

N(H)=6,64*10^24

Объяснение:

Розрахуємо кількість речовини:

n(H2SO4)=m/M=490/98=5,51 (молі)

N(H2SO4)=Na*n=6,022*10^23*5,51=3,32*10^24

N(H)=Na*n*2=6,022*10^23*5,51*2=6,64*10^24