Розв'яжіть задачу. У процесі спалювання первинного аміну, масою 4,5 г. утворився азот обємом 1,12

л.(н.у.). Визначте молекулярну формулу сполуки. Укажіть число атомів Гідрогену у вихідній сполуці.

Ответы на вопрос

Отвечает Мушенко Георгий.

Ответ:

C2H5NH2 (7 атомов)

Объяснение:

n(N2)=1.12/22.4=0.05 моль m(N2)=0.05*28=1,4 грамма

W(N)(Amin)=1.4/4.5

M(Amin)=14/(1.4/4.5)=45 г/моль

CnH2n+1NH2=45 => 12n+2n+1+14+2=45 => 12n+2n=28 => n=2

C2H5NH2