До 100 г кухонної солі додали 2,4 кг води і перемішали обчисліть масову частку солі в %​


Ответы на вопрос

Отвечает Lina Il.

Відповідь:

Дано:

m(солі)=100г

m(H2O)=2,4 kg=2400 г

Знайти:

w-?

w=m(розчиненої р-ни)/m(розчину)

m(розчину)= m(солі) + m( води)

w=m(роз р-ни)/(m(солі) + m( води))

w=100г/(100г+2400г)=100г/2500г=0.04=4%

Пояснення: