ПРОШУ ПОЖАЛУЙСТА БЫСТРЕЕ 1: обчисліть масову частку цукру в розчині масою 180 г, в якому розчині

речовину масою 55 г.2: обчисліть масову частку солі (%) в розчині, якщо у воді масою 235г розчинили розчинили сіль масою 38г.​ДАМ 30 БАЛООВ Я ВАС ОЧЕНЬ ПРОШУ​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Илья.

Ответ:

1)Объяснение:

Дано :

m(H2O)=180г

m(цукру)=20г

Знайти:

W(реч.)-?

Розв'язання :

m(розчину)= m(реч.)+m(реч.)

180+20=200г

W(реч.)= m(реч.)/m(роз.) ×100%

W=20/200×100%=0,1 або 10%

друге не знаю :(