3. Задача. Обчислити масову частку речовини в розчині масою 50 г, де міститься 10 г солі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Pham Vova.

Ответ:

Дано:

m(р.р)-10г

m(розч)-50г

Знайти:

w(р.р)-?

Розв'язок:

w(р.р)=m(р.р)/m(розч) × 100%=10/50×100%=20г

Відповідь:w(р.р)-20г