Даю 40 баллов 5. Закінчить рівняння реакції: ( 3б) А) СН4 + О2 → …. + ….. Б) С3Н6 + О2 → …. + …..

В) С2Н5ОН + О2 → …. + ….. 6. Визначити об'єм вуглекислого газу, який утвориться при спалюванні 50 л пропану. ( 2б) 7. Обчислити об’єм водню ( н.у.), який виділиться при взаємодії 12 г Магнію з етановою кислотою.(2 б)

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Карина.

Объяснение:

5. Закінчить рівняння реакції: ( 3б)

А) СН4 + 2О2 → СО2↑ + 2Н2О

Б) 2С3Н6 + 9О2 → 6СО2↑ + 6Н2О

В) С2Н5ОН + 3О2 → 2СО2↑ + 3Н2О

6. Визначити об'єм вуглекислого газу, який утвориться при спалюванні 50 л пропану. ( 2б)

50л. хл

С3Н8 + 5О2 = 3СО2↑ + 4Н2О

1моль. 3моль

х=50×3÷1=150л углекислого газа.

7. Обчислити об’єм водню ( н.у.), який виділиться при взаємодії 12 г магнію з етановою кислотою.(2 б)

12г. хл

2СН3СООН+ Mg =(СН3СОО)2Mg + H2↑

24г/моль. 22.4л/моль

х=(12×22.4)÷24=11,2л водорода.