4. До оксидів металічних елементiв додати воду, написати рiвняння реакцiй утворення основ,

розставити коефіцієнти: LizO+ H2O = [Li2O2H2]= 2LiOH «CaO+H2O = [CaOzHz|=Ca(OH) K₂O + H2O = [K2O2H2|= 2KOH | MgO+ H2O = Mg(OH)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Onga Martin.

Объяснение:

Li2O+ H2O = 2LiOH

CaO+H2O = Ca(OH)2

K₂O + H2O = 2KOH

MgO+ H2O = Mg(OH)2