10. Визначити масу розчину, якщо до 33г цукру додали 65г води. 11. Визначити масу кухонної солі, що

міститься у 81г розчину, якщо маса води в розчині складає 50г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Киреева Валерия.

Ответ:

10) 98г

11) 31г

Объяснение:

10)m(p.p)+m(H2O)=65+33=98г

11)m(p.p.)-m(H2O)=81-50=31г