Середню молекулярну масу поліетилену, якщо його ступінь полімеризації дорівнює 5000


Ответы на вопрос

Отвечает Горун Софія.

Відповідь:

Формула поліетилену(С2H4)n.

Найдем молекулярну масу етилену:

Mr(C2H4)=12*2+1*4=28

Для того щоб найти молекулярну масу поліетилену, потрібно масу однієї молекули помножити на 5000.

Тоді:

Mr((C2H4)n)=28*5000=140000

Пояснення: