Із 400 г розчину солі з масовою часткою розчиненоï речовини 0,5 випарували 100 г води. Визначте

масову частку солі в розчи нi пiсля випарювання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Губина Варвара.

mс1=mрозч1*w=400*0,5=200 г.

mрозч2=400-100=300 г. => w=mс2/mрозч2=200/300~0,67 або 67%.

Вiдповiдь: 67%.