У воді масою 190 г . Розчинили сіль масою 10 г . Обчисліть масову частку солі в утвореному розчині

. Срочно будь ласка допоможіть . Сьогодні до 11:00 вечора потрібно сдати

Ответы на вопрос

Отвечает Решетникова Настя.

Ответ:

5%

Объяснение:

Дано:

m(H2O)=190 г

m(солі)=10 г

w(солі)-?

m(р-ну)=m(H2O)+m(солі)=190+10=200 г

w(солі)=\frac{10}{200}×100%=5%