3 Зробіть необхідні обчислення й укажiть масову частку кухонної соï (%) в розчин, який отримали,

змшавши сіль масою 7 г з водою об смом 100мл. A16%; 5) 6.54%; B) 7%; 1) 7.24%. Дано: АБВГ

Ответы на вопрос

Отвечает Баринова Ангелина.

Ответ:

6.54(б)

Объяснение:

w(р.р.)=мас(р.р.)/мас(р-ну)=7÷107

маса солі +маса води=маса розчину