У якій масі води требо розчинити 10г цукру,щоб пригутувати розчин із масовою часткою р.р 5%​


Ответы на вопрос

Отвечает Мельник Иван.

Ответ:

масса раствора = 10/0,05=200 г

масса воды = 200-10=190 г