Обчисліть масу розчину з масовою часткою кислоти 0,2 грам у якому міститься 80 грам сульфатної

кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Кирюхина Лиза.

Дано:

ω(H2SO4) = 0,2

m(H2SO4) = 80 г

Знайти:

m р-ну(H2SO4) - ?

Рішення:

1) m р-ну(H2SO4) = m / ω = 80 / 0,2 = 400 г.

Відповідь: Маса розчину H2SO4 становить 400 г.