Яку масу оксиду можна добути в результаті розкладу купрум (II) гідроксиду масою 14,7 г? Срочно пж


Ответы на вопрос

Отвечает Панферов Святослав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Cu(OH)2) - 14,7г

Найти: m(CuO) - ?

14,7г                        х г

Сu(OH)2       =       CuO     +       H2O

Mr(Сu(OH)2= 64 + (16 + 1) * 2 = 98 г/моль

Mr(СuO) = 64 + 16 = 80 г/ моль

14,7 г (Сu(OH)2)        -  х г(СuО)

98 г/моль(Сu(OH)2) -  80 г (СuО)

m(CuO) = 14,7 * 80 : 98 = 12 г