Даю 50 за відповідь! Нормальну!! обчисліть масу осаду що утвориться при взаємодії кальцій хлориду

з 7%-м розчину натрій карбонату 530г.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

m(Na2CO3)=0,07×530=37,1г

n(Na2CO3)=37,1:106=0,35 моль

0,35. 0,35

Na2CO3+CaCl2=>CaCO3+2NaCl

m(CaCO3)=0,35×100=35г