Визначте кількість атомів хлору, що містяться 26.7г хлориду алюмінію (AlCl3).


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Майя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m (AlCl3) = 26,7 г

Найти: n (Cl3) -?

M(AlCl3) = A(Al) + A(Cl) * 3 = 27 + 35 * 3 = 132 г/моль

Знайдемо  кількість речовини

n (AlCl3) = m (AlCl3) : M(AlCl3) = 26,7 : 132 = 0,2 моль.

Коефіцієнт (кількість речовини) умовно дорівнює одному. Індекс атомів хлору - 3. Тобто кількість хлориду алюмінію відноситься до кількості хлору як 1 : 3

Позначимо кількість хлору як 1 моль. Звідси маємо:

0,2/х  = 1 /3

х = 3 * 0,2

х = 0,6

Отже, кількість атомів хлору складає n(Al) =  0,6 моль.