До розчину масою 30 г з масовою часткою калій сульфату 2% долили розчин масою 20 г з масовою

часткою цієї ж солі 5%. Визначте масову частку калiй сульфату в новоутвореному розчині. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Полежаева София.

Відповідь:

w1=2%=0,02

w2=5%=0,05

m1(солі)=30*0,02=0,6г

m2(солі)=20*0,05=1г

m(солі)=1+0,6=1,6г

m(розч)=30+20=50г

w=1,6*100/50=3,2%

Пояснення: