Оберіть реакцію обміну 3H2SO4 + 2Fe(OH)3 = Fe2(SO4)3 + 6Н2О 3Zn + 2H3PO4 = Zn3(PO4)2 + 3Н2↑ CaO +

CO2=CaCO3 CaCO3=CaO + CO2

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Алёна.

Реакція обміну - це хімічна реакція, в якій дві речовини обмінюються частинами між собою, утворюючи нові речовини. За даними реакціями:

3H2SO4 + 2Fe(OH)3 = Fe2(SO4)3 + 6H2O - це реакція двох подвійних заміщень;

3Zn + 2H3PO4 = Zn3(PO4)2 + 3H2↑ - це реакція двох подвійних заміщень;

CaO + CO2=CaCO3 - це реакція зіставлення;

CaCO3 = CaO + CO2 - це реакція розкладу.

Відповідь: 3H2SO4 + 2Fe(OH)3 = Fe2(SO4)3 + 6H2O