Людина за 6 годин видихає приблизно 125л вуглекислого газу (н.у.). Розрахуйте масу цього газу.

помогите((((​

Ответы на вопрос

Отвечает Раевская Владислава.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини:

М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

n(CO2) = V(CO2)/Vm = 125/22,4 = 5,58 моль

m(СО2) = n(CO2) * М(СО2) = 5,58 * 44 = 245,52 г