Обчисліть масу хлора якщо кількість атомів становить 1,2*10^23


Ответы на вопрос

Отвечает Айтикеева Сабина.

Объяснение:

n(Cl2)= N/Na = 1,2•10²³/6.02•10²³=0.2моль

m(Cl2)=n•M=0.2•2•35.5=14,2г