Скільки коштує 1 моль кухонної солі (натрій хлориду NaCl), якщо 1 кг коштує 2 грн?


Ответы на вопрос

Отвечает Скрыпник Виктория.

Відповідь:

12 коп коштує 1 моль кухонної солі

Пояснення:

n(NaCl)=m/M=1000/(23+35.5)=1000/58.5= 17,1 моль

17,1 моль коштує 2 грн
   1 моль коштує  х грн
х= (2×1)÷17.1= 0.12 грн або 12 коп.