введіть молекулярну формулу сполуки карбону з хлором якщо масова частка карбону в якій 7,8% хлору-

92,2% відносна молекулярна формула маса 154​

Ответы на вопрос

Отвечает Букарь Соня.

x / 154 * 100 = 92.2 процента.

Т.е:

100x / 154 = 461 / 5

\frac{100x}{154} = \frac{461}{5}

100x = 154 * 461 / 5 = 14198.8

х = 14198.8 / 100 = 141.988

Можно округлить до 142.

Т.к атомная масса хлора 35.5, то количество его атомов в соединении = 142 / 35.5 = 4

То есть, соединение CCl4.