Обчислити кількість атомів кожного хімічного елемента у К2SO4 масою 57 г


Ответы на вопрос

Отвечает Соболюк Валера.

n(K2SO4) = m(K2SO4) : M(K2SO4) = 57 : 174 = 0,3276 моль

N(K2SO4) = n(K2SO4) × Na = 0,3276 × 6,02×10²³ = 1,972×10²³ молекул

N(K) = 2 × N(K2SO4) = 2 × 1,972×10²³ = 3,944×10²³ атомов

N(S) = N(K2SO4) = 1,972×10²³ атомов

N(O) = 4 × N(K2SO4) = 4 × 1,972×10²³ = 7,888×10²³ атомов