Обчисліть масу глюкози, якщо під час фотосинтезу витратилося 13,44л вуглекислого газу. а- 180 гб-

18 гв- 108 гг- 10.8 г

Ответы на вопрос

Отвечает Филипенко Женя.

Ответ: г) 10,8 г

Объяснение:

Дано:

V(СО2) = 13,44л

Найти: m(С6Н12О6) - ?

Складемо РХР:

13,44л                         х г

6СО2 + 6Н2О   =   С6Н12О6 + 6О2

n= 6 моль               n = 1 моль

Vm = 22,4 л/моль  M = 180 г/моль

V = 134,4 л               m = 180 г

13,44 л(СО2)   - х г(С6Н12О6)

134,4 л(СО2)   -  180 г (С6Н12О6)

m(С6Н12О6) = 13,44 * 180 : 134,4 = 10,8 г