Яка кількість речовини відповідає водню об'ємом 2,8 л (н.у.)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Полина.

Даний:

V = 2.8 л

Рішення:

Слідство із закону Авогадро. При нормальних умовах 1

моль будь-якого газу займає обсяг 22,4 л.

2,8 л / 22,4 л = 0,125 моль

Відповідь:

0,125 моль

Отвечает Косачёв Семён.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(H2) =  2,8 л

Найти: n(H2) - ?

n(H2) = V(H2)/Vm = 2,8 /22,4 = 0,125 моль