Срочно!!!!! Даю 50 и 5 звёздочек баллов Насичений вуглеводень у 2 рази важчий за повітря.

Встановіть його формулу. У відповіді вкажіть загальне число атомів у молекулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Ауесбекова Мерей.

Ответ:

Объяснение:

М( повітря) = 29 г/моль

Насичений вуглеводень у 2 рази важчий за повітря, тобто його молярна маса складає:

М(СхНу) = 2 * 29 = 58 г/моль

Цей вуглеводень бутан С4Н10 його молярна маса

М(С4Н10) = 12 * 4 + 1 * 10 = 58 г/моль

В молекулі С4Н10 4 атоми Карбону і 10 атомів Гідрогену, тобто загальне число атомів у молекулі 14