Визначте масу речовини CH4, якщо її кількість становить 0,16 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Каспер Ксюша.

Дано:

n(CH4) = 0,16 моль

Знайти: m(CH4) – ?

Розв'язання: n = m/M

m(CH4) = n(CH4)·M(CH4)

M(CH4) = Ar(C)+Ar(H)·4 = 12+1·4 = 16 г/моль

m(CH4) = 0,16·16 = 2,56 г

Відповідь: 2,56 г