СРОЧНО!!!!!!!!!! скільки грамів калій гідроксиду і води треба взяти для приготування 300 г розчину

з масовою часткою калій гідроксиду 10%

Ответы на вопрос

Отвечает Солодухин Дмитрий.

m (розчину) = 300 г

w (КОН) = 10%

m (КОН) = 300 / 100 * 10 = 30 г

Решта – вода:

m (Н2О) = 300 - 30 = 270 г

Отвечает Яковенко Никита.

Ответ:

Масова частка калій гідроксиду 10% означає, що в 100 г розчину міститься 10 г калій гідроксиду.

Отже, для приготування 300 г розчину з масовою часткою 10% потрібно:

1) Визначити масу калій гідроксиду в розчині:

10 г калій гідроксиду - 100 г розчину

x г калій гідроксиду - 300 г розчину

x = 30 г калій гідроксиду

2) Визначити масу води в розчині:

100 г розчину - 10 г калій гідроксиду = 90 г води

90 г води - 100 г розчину

x г води - 300 г розчину

x = 270 г води

Отже, для приготування 300 г розчину з масовою часткою калій гідроксиду 10% потрібно взяти 30 г калій гідроксиду та 270 г води.

Объяснение: