Визначте сполуку якщо вона належить до одноатомних спиртів (CnH2n+1OH) а молекулярна маса становить

74 г/моль 50 балів!!

Ответы на вопрос

Отвечает Силиваев Тимофей.

Відповідь:

Молекулярна маса одноатомного спирту CnH2n+1OH складається з молекулярної маси вуглецю (12 г/моль) і молекулярної маси водню (1 г/моль) плюс молекулярної маси кисню (16 г/моль) і молекулярної маси водню (1 г/моль) від гідроксильної групи:

Молекулярна маса = 12n + 1(2n+1) + 16 + 1 = 14n + 18

Для того, щоб знайти значення "n" для сполуки з молекулярною масою 74 г/моль, ми можемо вирішити рівняння:

14n + 18 = 74

14n = 56

n = 4

Тому, сполука C4H9OH є одноатомним спиртом з молекулярною масою 74 г/моль. Ця сполука називається бутиловим спиртом або н-бутиловим спиртом.

Отвечает Лаврентьева Карина.

Відповідь:

CnH2n+1 OH=74

12n+2n+1+16+1=74

14n+18=74

14n=74-18

14n=56

n=56/14=4

C4H9OH

Пояснення: