у результаті зливання розчинів ферум(||) сульфату й натрій гідроксиду одержали осад масою 18г. Яка

маса (у грамах) унаслідок цього утворилася?​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Егор.

FeSO4 + 2NaOH----> Fe(OH)2 + Na2SO4

n(Fe(OH)2)=18/90=0,2 моль

Масса какого элемента надо вычислить?

Если FeSO4 то:

m(FeSO4)=0,2*152=30,4 г

А если NaOH то:

m(NaOH)=0,4*40=16 г