Визначте масову частку солі в розчині який утворився післі зливання прешого розчину 10% з масою

солі 20г з 200г води. помогите пожалуйста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сенавьев Никита.

Ответ:

Объяснение:

m₁(розч) = m(солі) : w(солі) * 100% = 20 : 10% * 100% = 200 г

m₂(розч) = m₁(розч) + m(Н₂О) = 200 + 200 = 400 г

w(солі) = m(солі) : m₂(розч) * 100% = 20 : 200 * 100% = 10% масова частка солі в розчині який утворився