Приготувати водний розчин цукру масою 178 г, з масовою часткою розчиненої речовини 53% (у разі

необхіності, відповідь округлити до другого знаку після коми)

Ответы на вопрос

Отвечает Максиян Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 178г

w(цукру) = 53%

Найти: m(цукру) - ?   m(Н2О) - ?

m(цукру) = m(р-ну) * w(цукру) : 100% = 178 * 53% : 100% = 94,34 г

m(Н2О) = m(р-ну) - m(цукру) = 178 - 94,34 = 83,66 г

Отвечает Иманова Дарина.

Дано:

m р-ну(цукру) = 178 г

ω(цукру) = 53%

Знайти:

m(цукру) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 53% * 178 / 100% = 94,34 г;

2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 178 - 94,34 = 83,66 г.

Відповідь: Маса цукру становить 94,34 г; води - 83,66 г.