Яку масу води і кальцій гідроксиду (Ca(OH)2) необхідно взяти для приготування 120г розчину з

масовою часткою кальций гідроксиду 25%?

Ответы на вопрос

Отвечает Бутрик Настя.

Ответ:

Объяснение:

m розчину = 120 г

w розчину = 25%

m речовини - ?

m води -?

m речовини = m розчину * w розчину / 100 = 120 * 25 / 100 = 30 г

m води = m розчину  - m речовини = 120 -30 = 90 г