Маринад для маринування грибів виготовляють з розрахунку: вода 500 г, кухонна сіль - 25 г і лимонна

кислота - 2 г. Обчисліть масові частки кожної речовини в такому розчині. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Снежина Олеся.

Ответ:

Дано:m воды=500гm соли=25гm кислоты=2гW соли — ?W кислоты — ?Решение:1) Найдем массу раствора.m воды+m соли+m кислоты =  500г+25г+2г=527г2) Найдем массовую долю веществ в полученном растворе по формуле:W=(m (вещ-ва) / m (раствора)) х 100%W соли=(25г/527г) х 100%=0,047 х 100%=4,7%;W кислоты=(2г/527г) х 100%=0,004 х 100%=0,4%.

Объяснение: