22,4г калій гідроксиду прореагували з манган (ІІ) хлоридом. Яка кількість речовини манган (ІІ)

гідроксиду утвориться?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(KOH) = 22,4 г

Найти: n(Mg(OH)₂ - ?

Складемо РХР:

22,4 г                             х

2 KOH  +  MgCl₂   →  Mg(OH)₂↓  +  2 KCl

Знайдемо кількість речовини Калій гідроксиду:

n(KOH) = m(KOH)/М(КОН) = 22,4/ 56 = 0,4 моль

З РХР бачимо, що n(KOH) : n(Mg(OH)₂) = 2 : 1 , тобто

n(Mg(OH)₂) = 1/2n(KOH) = 1/2 *0,4 = 0,2 моль