Виготовте розчин за вказівкою вчителя мфсою 300 г з масовою часткою натрій хлориду 0,05​


Ответы на вопрос

Отвечает Ренесанс Ольга.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 300 г

w(NaCl) = 0,05

Найти: m(NaCl)- ? m(Н2О) - ?

1. Обчислимо масу натрій хлориду, якbq необхідна для виготовлення розчину

m(NaCl) = m(р-ну)  * w(NaCl) = 300 * 0,05 = 15 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(води) = m(р-ну) - m(NaCl) =300 - 15 = 285 г